Camyünü Çatı Şiltesi

Camyünü Çatı Şiltesi

Yoğunluğu 11, 14 ve 18kg/m³ olarak 3 ayrı tipi olan camyünü şiltelerdir. En ekonomik ısı yalıtım malzemesidir. Enleri 120cm, boyları kalınlığa göre değişmektedir. 11 ve 14 yoğunlukta ki ürünlerin 8 ve 10cm kalınlıkları çıplak ve alüminyum folyo kaplı olarak stoklarda mevcuttur. Kullanılmayan çatı aralarında döşeme üzerinde, kullanılan çatı katlarında mertek aralarında kullanılır.

Mertek Arası Şiltesi

Mertek Arası Şiltesi

Yoğunluğu 16kg/m³ olan bir yüzü alüminyum folyo kaplı camyünü şiltedir. Şilte boyunca folyo kenarlarında 5cm tespit payı bulunmaktadır. Eni 50cm, boyları kalınlığa göre değişmektedir. 8 ve 14cm arası kalınlıklarda üretilmektedir. Stoklarda bulundurulmamaktadır. Ahşap karkas çatılarda montaj kolaylığı ve folyosuyla buhar geçirimsizliği sağlaması nedeniyle çok pratik bir üründür.

Klima Şiltesi

Klima Şiltesi

Yoğunluğu 24kg/m³ olan bir yüzü alüminyum folyo kaplı camyünü şiltedir. Şilte boyunca folyo kenarlarında 5cm bindirme payı bulunmaktadır. Kalınlığı 5cm, ebatları 110 x 1000cm?dir. Stoklarda mevcuttur. Havalandırma ve klima kanallarının dıştan ısı yalıtımında çok yoğun kullanılan bir malzemedir.

Akustik

Akustik

Bir yüzü çıplak bir yüzü akrilen kaplı siyah camyünü şiltedir. 32kg/m³ yoğunlukta 1,5cm x 122cm x 2000cm ebatlarında ve 24kg/m³ yoğunlukta 2,5cm x 122cm x 1600cm ebatlarında iki farklı ürün tipi var olup stoklarda mevcuttur. Rulo halinde olan ürün açıldığında levha formunu almaktadır. Klima kanallarının içten ses ve ısı yalıtımında yangın güvenlikli malzeme olarak kullanılmaktadır.

Kollektör Şiltesi

Kollektör Şiltesi

14kg/m³ yoğunlukta 5cm kalınlıkta 93cm eninde 1950cm veya 2000cm boyunda üretilen siyah veya sarı renkli camyünü şiltedir. Güneş enerjisi kolektörlerinde güneş ışınımı gelmeyen alt ve yan yüzeyler ile sıcak suyun depolandığı hacimlerde kullanılır. 50kg/m³ yoğunlukta 2cm kalınlıkta 60cm eninde çıplak veya sarı camtülü kaplı levhaları da mevcuttur. Stoklarda bulundurulmaz.